Find a Job

Λειτουργός Τιμολόγησης και Γραμματειακής Υποστήριξης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ML46515
Type: Full time

H Mindthegap αναζητεί Λειτουργό Τιμολόγησης και Γραμματειακής Υποστήριξης, για εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παράγωγής και εμπορίας καθαριστικών προϊόντων, στην επαρχία Πάφου.

Καθήκοντα

  • Χρήση λογιστικού συστήματος (E-SOFT)

  • Έκδοση τιμολογίων

  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών

  • Διαμόρφωση δρομολογίων

  • Οργάνωση προγράμματος οδηγών για την επόμενη μέρα

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών

  • Αρχειοθέτηση

  • Γραμματειακή υποστήριξη

  • Παρακολούθηση υπολοίπων πελατών – προμηθευτών

  • Διοίκηση και οργάνωση γραφείου

Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Ελληνική και Αγγλικής Γλώσσας.

  • Βασικές λογιστικές γνώσεις (τιμολόγηση, καταχωρήσεις, διαχείριση υπολοίπων πελατών)

  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ

  • Πολύ καλή γνώση MS OFFICE ( Word- Excel-Outlook )

  • Οργανωτικές, μεθοδικές και διαχειριστικές δεξιότητες

  • Υπευθυνότητα

  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας

  • Ευχάριστη προσωπικότητα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό  ADM/1122 στο email: careers@mindthegap.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με απόλυτη εχεμύθεια. Παρακαλώ σημειώστε ότι λόγω του μεγάλου αριθμού των αιτήσεων, θα επιλεγούν για συνέντευξη μόνο οι υποψήφιοι που ανταποκρίνονται στα πιο πάνω προσόντα.