Find a Job

Barista-Καφεστιατόριο εντός του καταστήματος M&S στην Λεμεσό

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF46469
Type: Full time / Part time

Barista– Καφεστιατόριο εντός του Καταστήματος Marks & Spencer στην Λεμεσό

Το κατάστημα Marks & Spencer στην Λεμεσό, ζητά να προσλάβει Μπαρίστες για το καφεστιατόριο του. Το ωράριο εργασίας είναι με βάρδιες σύμφωνα με τις ώρες λειτουργίας του καταστήματος το οποίο κλείνει το αργότερο μέχρι τις 20:00 το βράδυ.

Αρμοδιότητες:

  • Ετοιμασία παραγγελιών και εξυπηρέτηση πελατών
  • Ετοιμασία ροφημάτων
  • Διασφάλιση σωστών συνθηκών αποθήκευσης και συντήρησης εξοπλισμού και προϊόντων του καφέ
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • 20% έκπτωση στα προϊόντα Marks & Spencer
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Costa Coffee και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή να επικοινωνήσουν για περαιτέρω πληροφορίες στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680