Find a Job

Mothercare - Διευθυντής/ντρια Καταστήματος (Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC04637
Type: Full time

MOTHERCARE

Το κατάστημα Mothercare επιθυμεί να εντάξει νέα μέλη στην δυναμική του ομάδα για το κατάστημα του στην Λευκωσία:

Διευθυντή / ντριας Καταστήματος

Αρμοδιότητες

  • Ευθύνη για την επίτευξη των εμπορικών στόχων του καταστήματος
  • Ευθύνη για την αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και χειρισμό παραπόνων
  • Επίβλεψη-εποπτεία του καταστήματος & έλεγχος τήρησης προδιαγραφών ποιότητας της εταιρείας
  • Διαχείριση του προσωπικού του καταστήματος (επιλογή, αξιολόγηση & εκπαίδευση)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή Οικονομικών ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 3  χρόνια σχετικής εμπειρίας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πελατοκεντρική αντίληψη και έμφαση στην ποιότητα
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και ικανότητες πωλήσεων

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων
  • 13ος μισθός
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@mothercare.com.cy

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.