Find a Job

Boηθός Καταστήματος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AL46235
Type: Full time

Η Arenco Ltd, εμπορική εταιρεία Μηχανολογικού και Υδραυλικού Εξοπλισμού ζητά να προσλάβει Βοηθό Καταστήματος για τις Κεντρικές Αποθήκες της στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος.
  • Ετοιμασία παραγγελιών.
  • Παράδοση προϊόντων σε πελάτες.
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Άδεια οδήγησης.
  • Ομαδικότητα και ικανότητα συνεργασίας με άλλα άτομα.
  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (forklift) θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Τεχνικές γνώσεις μηχανολογίας θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν.

Δίδεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, περιμαλμανωμένων 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail info@arenco.com.cy

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλ. 22-312706.