Find a Job

American Medical Center/American Heart Institute - Βοηθός Θαλάμου - Φροντιστής / ρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AM04622
Type: Full time

Το American Medical Center/American Heart Institute δέχεται αιτήσεις για πλήρωση θέσης Βοηθού Θαλάμου στη βάση πλήρους απασχόλησης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία με φροντίδα αρρώστων.
  • Άριστη Γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Υπευθυνότητα και εχεμύθεια.
  • Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα.

Καθήκοντα:

  • Παραγγελία και σερβίρισμα φαγητών σε ασθενής
  • Συνοδεία ασθενών
  • Καθημερινή υγιεινή και σωματική φροντίδα ασθενών
  • Ετοιμασία κρεβατιών
  • Άδειασμα του σάκου με τον καθετήρα
  • Διατήρηση ενός ασφαλούς περιβάλλοντος

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • 30 μέρες ετήσιας άδειας
  • 13ος μισθός
  • Ασφάλεια Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης
  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@amc.com.cy μέχρι τις  04/04/2019 ή να καλέσουν στο τηλέφωνο 22476665.