Find a Job

Πωλήτρια / Πωλητής Λάρνακα

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE46189
Type: Full time

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Πωλήτριας / Πωλητή για το κατάστημά της στην Λάρνακα.

Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Προσεγμένη εμφάνιση και δυναμική αλλά ταυτόχρονα ήρεμη προσωπικότητα
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft office, email)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Ευχάριστο καλωσόρισμα του πελάτη
  • Άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του καταστήματος.
  • Καθημερινή επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτησης επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ.
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον υπεύθυνο του καταστήματος.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Αρχικός μισθός €1000 - €1200 αναλόγως προσόντων και πείρας
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (1 πρωινό την εβδομάδα off, Τετάρτη μέχρι τις 14:00, Σάββατο μέχρι τις 15:00)
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σαςΠωλήτρια / Πωλητής Λάρνακα”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.