Find a Job

Λειτουργός Συστήματος Παρακολούθησης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE46135
Type: Full time

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Συστήματος Παρακολούθησης για μόνιμη εργασία σε σύστημα βάρδιας, στα Κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Παρατηρητικότητα και ικανότητα υψηλής συγκέντρωσης
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια, ακρίβεια.
  • Υπευθυνότητα, ικανότητες οργάνωσης, εργατικότητα.
  • Ικανότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία στην χρήση συστημάτων παρακολούθησης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα εργασίας:

  • Διαχείριση συστήματος παρακολούθησης
  • Παρακολούθηση καμερών όλων των καταστημάτων και επιβεβαίωση ομαλής λειτουργίας των καταστημάτων
  • Παρακολούθηση και επιβεβαίωση ορθής εκτέλεσης των καθηκόντων των υπαλλήλων των καταστημάτων
  • Αναφορά και καταγραφή οποιουδήποτε περιστατικού κλοπής, λάθους στα ταμεία, παραπόνων πελατών κτλ.
  • Έλεγχος και επιβεβαίωση της καλής λειτουργίας των καμερών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Σάββατο) με σύστημα βάρδιας για πρωινή και απογευματινή απασχόληση. Τετάρτη μέχρι 14:00 και Σάββατο μέχρι 15:00
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε Λειτουργός Συστήματος Παρακολούθησης”.

Για αιτήσεις μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.