Find a Job

Επόπτης/Επόπτρια Καθαριστριών (Μόνιμη Απασχόληση - Πενθήμερη Εργασία) - Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BA46108
Type: Full time

Η Εταιρεία THE BEST MCC LTD, η οποία εξειδικεύεται στον τομέα παροχής οργανωμένων υπηρεσιών καθαρισμού σε όλη τη Κύπρο, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Θέση:  ΕΠΟΠΤΗ/ΕΠΟΠΤΡΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ (ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ), ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΛΕΜΕΣΟΥ

Καθήκοντα:

Προγραμματισμός, συντονισμός και επίβλεψη εργασιών σε:

  • Πελάτες όπου έχουμε συνεργεία καθαρισμού
  • Επικοινωνεί με τον πελάτη κα διασφαλίζει τη πλήρη ικανοποίηση των αναγκών και των απαιτήσεων του αλλά και το υψηλό επίπεδο ποιότητας ασφάλειας και υγείας στον χώρο εργασίας.
  • Εποπτεύει τους καθαριστές/τριες που ανήκουν στην ομάδα του
  • Διασφαλίζει την σωστή ροή των εργασιών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Word/Excel/Internet)
  • Καλή γνώση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας
  • Καλές ικανότητες οργάνωσης & διαχείρισης χρόνου
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Διοικητικές ικανότητες