Find a Job

Nomad Bread & Coffee - Πωλήτρια / Πωλητής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AN46104
Type: Full time / Part time

Το αρτοποιείο Nomad Bread & Coffee ζητά να προσλάβει Πωλήτρια / Πωλητή για πλήρης ή μερική απασχόληση

Προσόντα

  • Καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικότητα
  • Προθυμία για μάθηση και ανέλιξη
  • Προηγούμενή πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ευθύνες

  • Εξυπηρέτηση πελατών ευγένεια και χαμόγελο
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Ετοιμασία καταστήματος και τοποθέτηση προϊόντων βάση προδιαγραφών
  • Καθήκοντα ταμείου
  • Διατήρηση χώρου εργασίας καθαρού και τακτοποιημένου
  • Οργάνωση πόστου και ανεφοδιασμός με αναλώσιμα
  • Διαδικασίες ασφάλειας και υγιεινής

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Δωρεάν γεύματα και ποτά
  • Εκπτώσεις στα brand της εταιρείας μας

Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε. Στείλε μας το cv στο hr@nomadbread.com