Find a Job

Receptionist

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SM45933
Type: Full time

Παιδίατρος στην Λευκωσία επιθυμεί να εργοδότηση άτομο για την θέση Receptionist.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών, προγραμματισμό των ραντεβού
  • Διεκπεραίωση εισερχομένων και εξερχομένων κλήσεων
  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Δίπλωμα Γραμματειακών Σπουδών ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Αγγλικών.
  • Άριστη επικοινωνία, ομαδική συνεργασία.
  • Καλή χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και γνώση Microsoft Office (Word/Excel/Outlook).

Ωράριο Εργασίας:

Δευτέρα & Τετάρτη: 8:00π.μ. – 4:00μ.μ.

Τρίτη & Παρασκευή: 8:00π.μ. – 1:00μ.μ. και 4:00μ.μ. – 7:00μ.μ.

Πέμπτη: 8:00π.μ. – 2:00μ.μ.

2 Σάββατα κάθε μήνα: 8:00π.μ. – 2:00μ.μ.

Μισθός €1.000 (καθαρές μηνιαίες απολαβές).

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο  valanidou@cytanet.com.cy