Find a Job

Τεχνικός Συντήρησης Μηχανολογικού Εξοπλισμού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA04578
Type: Full time

Πελάτης μας που δραστηριοποιείται στον τομέα του καφέ ενδιαφέρεται να εμπλουτίσει την ομάδα του με ένα Επαγγελματία Τεχνικό.

Περιγραφή Θέσης:

  • Καθημερινή τηλεφωνική και επί τόπου τεχνική υποστήριξη των καταστημάτων του δικτύου
  • Επισκευή του μηχανολογικού εξοπλισμού στο εργαστήριο και στα καταστήματα του δικτύου
  • Εγκατάσταση του μηχανολογικού εξοπλισμού στα καταστήματα του δικτύου
  • Τεχνική υποστήριξη του μηχανολογικού εξοπλισμού της εταιρείας
  • Καθαριότητα, τακτοποίηση και διασφάλιση της ομαλής χρήσης του εξοπλισμού και της λειτουργίας των εργαστηριακών εγκαταστάσεων
  • Παρακολούθηση και υψηλή επίβλεψη του αποθέματος των ανταλλακτικών
  • Τήρηση Εγχειριδίου Υγιεινής και Ασφάλειας

Προσόντα:

  • Πτυχίο κατά προτίμηση στην Ηλεκτρολογία ή Μηχανολογία ή σε άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο επαγγελματική προϋπηρεσία σε τεχνικό αντικείμενο και ιδανικά σε εταιρικό περιβάλλον
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και κυρίως Ms Office
  • Καλή αντίληψη λειτουργίας μηχανών
  • Συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες

Ε αν σας ενδιαφέρει η θέση, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο recruitment@humanasset.com αναγράφοντας τον κωδικό ΤΕΣΜ/3/19