Find a Job

Χειριστής/Χειρίστρια Ροής (Continuity Operators)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AL44147
Type: Full time

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για τη θέση Χειριστή/Χειρίστριας Ροής (Continuity Operators)

Καθήκοντα:

Η προεπισκόπηση, η υλοποίηση του σχεδιασμού, η σύνθεση και η μετάδοση της καθημερινής ροής προγράμματος του καναλιού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα κολεγίου

  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

Ωράριο εργασίας:

Το ωράριο εργασίας κατανέμεται σε σύστημα βάρδιας, πέντε ημέρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο hr@antenna.com.cy μέχρι τις 25/09/22.  Θα γίνει επικοινωνία μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το τμήμα προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.