Find a Job

Τεχνικός Ψυκτικός - Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AN43882
Type: Full time

H ANCO Catering Equipment Ltd, μια από τις πρωτοπόρους εταιρείες στον τομέα του επαγγελματικού εξοπλισμού μαζικής εστίασης, λόγω επέκτασης των εργασιών της ζητά να προσλάβει Τεχνικό Ψυκτικό - Τεχνικός Εγκαταστάσεων Ψύξης

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης σε ολο το νησι

Καθήκοντα

-Εγκατάσταση & συντήρηση εμπορικών ψυγείων, ψυχτικών θαλάμων και ψυκτικών μηχανημάτων (μηχανές πάγου, συστήματα ψύξεις κα)

Απαιτούμενα προσόντα

-Γνώσεις ψυκτικών εγκαταστάσεων

-Προηγουμένη πείρα τουλάχιστον 5 χρονών απαραίτητη

-Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας είναι απαραίτητη

-Πιστοποίηση ψυκτικών εγκαταστάσεων

Παροχές

-Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας - Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας δυναμικά αναπτυσσόμενο Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο nicholas@anco.com.cy . Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας