Find a Job

Σύμβουλος Ομορφιάς

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BL43565
Type: Full time

Η εταιρεία Best Life Co Ltd είναι αποκλειστική αντιπρόσωπος της δερμοκαλλυντικής σειράς YOUTHLAB.

Ζητείται άτομο για άμεση πρόσληψη για την προώθηση των δερμοκαλλυντικών προϊόντων της YouthLab σε δίκτυο φαρμακείων της Λεμεσού, 4 ημέρες την εβδομάδα και 1 ημέρα εκτός έδρας.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Αποτελεσματική προώθηση των δερμοκαλλυντικών προϊόντων YOUTHLAB. στον χώρο του φαρμακείου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος κολλεγίου
  • Σχετικές σπουδές στο τομέα της αισθητικής και περιποίησης προσώπου θα θεωρηθούν ως πλεονέκτημα
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες