Find a Job

ICTS - Προσωπικό Ασφαλείας (Τερματικός Σταθμός στο Βασιλικό)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IA04271
Type: Full time

Η ICTS, ηγέτης στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ασφάλειας, ενδιαφέρεται να προσλάβει:

Προσωπικό Ασφαλείας για τις Εγκαταστάσεις του Τερματικού Σταθμού στο Βασιλικό για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ολοκληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Κατοχή άδειας φρουρού θα αποτελεί πλεονέκτημα

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος πρόσβασης ατόμων και οχημάτων
  • Στατική φύλαξη
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία ή καθήκον σχετικά με τη παροχή φρούρησης και ασφάλειας στις εγκαταστάσεις του Τερματικού Σταθμού

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανέλιξης

 Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email: hr@icts.cy.net ή να επικοινωνήσουν με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της εταιρείας στο +357 24505222.