Find a Job

Fun Factory - Υπάλληλος Υποδοχής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA42697
Type: Full time

Ο παιχνιδότοπος FunFactory στη Λάρνακα ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής

Προσόντα:

  • Ικανότητα επικοινωνίας στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Δυναμική, ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ικανότητα να λειτουργεί αποτελεσματικά κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάση βάρδιας

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή πελατών με τον κατάλληλο χαιρετισμό
  • Ικανότητα διαχείρησης ταμείου
  • Απάντηση και διαχείρηση εισερχόμενων τηλεφωνικών κλήσεων
  • Παροχή βασικών πληροφοριών λειτουργίας του παιδότοπου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές βάση προσόντων και εμπειρίας
  • Εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι/νες παρακαλούμε επικοινωνήστε:

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?