Find a Job

Βοηθός Καφετέριας-Καφεστιατόριο εντός του καταστήματος M&S στην Λεμεσό

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SF42689
Type: Full time

Βοηθός Καφετέριας –  Λεμεσός (Κατάστημα Marks & Spencer)

Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd ζητά να προσλάβει Βοηθό Καφετέριας για το καφεστιατόριο της εντός του καταστήματος Marks & Spencer στη Λεμεσό. Το ωράριο εργασίας  είναι σύμφωνα με τις ώρες λειτουργίας του καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Ετοιμασία παραγγελιών και έλεγχος παραλαβών
  • Διασφάλιση σωστών συνθηκών αποθήκευσης και συντήρησης των τροφίμων
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στον χώρο εργασίας
  • Προετοιμασία γευμάτων / σνακ σύμφωνα με τις κατευθυντήριες γραμμές τις εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις μαγειρικής

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680