Find a Job

Πωλητής / Πωλήτρια Αλλαντικών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MF42080
Type: Full time / Part time

METROFOODSTRADINGLTD, ιδιοκτήτες και διαχειριστές των Υπεραγορών Τροφίμων ΜΕΤRΟ, με μοντέρνο αλλά πάντοτε προσγειωμένο προφίλ και με σεβασμό προς τους πελάτες τους, συνεχίζουν ακάθεκτα να προσφέρουν, να βελτιώνονται, να εξελίσσονται. Ο πελάτης, ο συνεργάτης, ο συνάδελφος.  Η αλυσίδα υπεραγορών μας εφαρμόζει πάντα υψηλά μέτρα υγιεινής κι ασφάλειας, χρησιμοποιώντας τα πιο πρόσφατα τεχνολογικά μέσα, εκσυγχρονίζοντας τις εγκαταστάσεις μας και καταρτίζοντας ανελλιπώς το προσωπικό μας. Αυτές είναι οι κυπριακές υπεραγορές ΜΕΤRΟ και αυτή η φιλοσοφία μας. Γιατί...στα METRO μετρά ο άνθρωπος!

Στα πλαίσια της συνεχούς αναβάθμισης και ανάπτυξης της εταιρείας μας, ψάχνουμε πάντοτε τους καλύτερους συναδέλφους που θα στελεχώσουν τις ομάδες μας.

Η METROFOODSTRADINGLTD επιθυμεί να προσλάβει Πωλήτριες Αλλαντικών, στην Υπεραγορά Metro, στη Λάρνακα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση προιόντων αλλαντοποιίας
  • Ικανότητα επίδειξης προσοχής και ενδιαφέροντος στη λεπτομέρεια, ομαδικότητα, άριστη επικοινωνία, υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Σεβασμός στην διαφορετικότητα.
  • Ομαδικότητα, ψήλος βαθμός ατομικής καθαριότητας,ευγένεια,αποτελεσματική επικοινωνία.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση σε ώρες αιχμής.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  • Επι καθημερινής βάσης ασχολείται με την κοπή, το ζύγισμα, συσκευασία και τιμολόγηση των αλλαντικών και κρύων σαλατών κατ' επιλογή των πελατών στο τμήμα αλλαντικών της Υπεραγοράς.
  • Τοποθετεί  προιόντα στις προθήκες/ψυγεία του τμήματος.
  • Καθαρίζει και διατηρεί καθαρούς τους χώρους, τις προθήκες και τον εξοπλισμό του τμήματος.

Τι Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απαλαβών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας (συμπλεριλαμβανομένου 13ου μισθού).
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο hr@metro.com.cy ή επικοινώνησε  τηλεφωνικώς με το τμήμα Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο: 24650289