Find a Job

Τεχνικούς Εγκαταστάσεων Συστημάτων Ασφαλείας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CS39722
Type: Full time

Τα επιτυχόντα άτομα θα ενταχθούν στην ομάδα εγκατάστασης και συντήρησης συστημάτων.

Κύρια καθήκοντα

  • Εγκατάσταση, καλωδίωση και προγραμματισμό συστημάτων Συναγερμού, Πυρανίχνευσης, CCTV, μηχανισμούς για καγκελόπορτες, αυτόματες μπάρες και ελέγχου πρόσβασης.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (όπου ισχύει)
  • Πτυχίο ηλεκτρονικού/ηλεκτρολόγου ή/και σχετική εμπειρία ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ
  • Εμπειρία στις ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
  • Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Άδεια αυτοκινήτου
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Θέληση για εξέλιξη
  • Άριστη οργανωτική ικανότητα
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Φιλική και ευχάριστη προσωπικότητα

Αποστολή Βιογραφικών στο crpsecu@gmail.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?