Find a Job

HR Administrator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP39532
Type: Full time

Ο Όμιλος εταιρειών P & Picecream ζητά:

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και ενημέρωση αρχείου προσωπικού
  • Επίβλεψη και διασφάλιση της εφαρμογής των διαδικασιών του τμήματος
  • Ετοιμασία διαφόρων εγγράφων Ανθρώπινου Δυναμικού, νέων προσλήψεων και συμφωνιών εργοδότησης
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Συμβολή στην διαδικασία προσλήψεων (αγγελίες, οργάνωση συνεντεύξεων, έγγραφα υποψηφίων)
  • Προγραμματισμός και οργάνωση σεμιναρίων και εκπαιδεύσεων (κατάθεση απαραίτητων αιτήσεων και εγγράφων)
  • Διάφορα άλλα συναφή καθήκοντα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις Word/windows, Excel, Outlook και Power point
  • Οργανωτικές Δεξιότητες
  • Επικοινωνιακό άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα
  • Αξιόπιστο και δραστήριο
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού :

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail:hr@pandpicecream.com