Find a Job

Υπεύθυνος Περιοχής Πωλήσεων Λευκωσίας (Area Supervisor)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PP03397
Type: Full time

Η εταιρεία Παγωτά Παπαφιλίππου και Πατισερί  Παναγιώτη Λτδ ζητά για άμεση πρόσληψη:

Υπεύθυνος Περιοχής Πωλήσεων Λευκωσίας(Area Supervisor):

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας και ανάπτυξης της γεωγραφικής περιοχής:

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτοι πανεπιστημίου/κολεγίου σε διεύθυνση επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο
  • 3 χρόνια  εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της αγοράς
  • Οργανωτικές και ηγετικές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες γνώσεις Microsoft Office
  • Εμπειρία στο FMCG θα θεωρηθεί επιπρόσθετων προσόν

Πολύ καλοί όροι εργασίας, μόνιμη απασχόληση, 13ο Μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, Ταμείο Προνοίας, Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη, Bonus με επίτευξη στόχων

Απολαβές: Μισθός αναλόγως προσόντων

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε και στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: hr@pandpicecream.com