Find a Job

Λογιστής/τρια Φρουταρίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PL33922
Type: Full time

Η Pop Life Supermarkets επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή/τρια Φρουταρίας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ελάχιστη εμπειρία τεσσάρων ετών σε παρόμοια θέση

  • Προηγούμενη εμπειρία με ERP systems (SAP, E-soft, Soft1 etc)

  • Άριστη γνώση Ελληνικών

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

  • Πολύ καλή γνώση MS Office

  • Οργανωτικός χαρακτήρας και ικανότητα ομαδικής εργασίας

Καθήκοντα:

  • Διεκπεραίωση καθημερινών εργασιών λογιστηρίου - τμήμα φρουταρίας

  • Έλεγχος τιμολογίων

  • Εισαγωγή τιμολογίων στο σύστημα

  • Συμφωνίες λογαριασμών

  • Πληρωμές προμηθευτών

  • Άνοιγμα κωδικών φρουταρίας

  • Αλλαγές λιανικών τιμών στα είδη φρουταρίας

  • Επικοινωνία με προμηθευτές, εσωτερικά τμήματα, υπαλλήλους φρουταρίας καταστημάτων και τον υπεύθυνο φρουταρίας

  • Αρχειοθέτηση

Ωράριο εργασίας:

  • Δευτέρα: 3:30 – 10:30 – στα γραφεία της εταιρείας στην χονδρική αγορά στο Καϊμακλί

  • Τρίτη: 8:00 – 14:00 – στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στα Λατσιά

  • Τετάρτη: 8:00 – 14:00 – στα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στα Λατσιά

  • Πέμπτη: 3:30 – 10:30 – στα γραφεία της εταιρείας στην χονδρική αγορά στο Καϊμακλί

  • Σάββατο: 3:30 – 9:30– στα γραφεία της εταιρείας στην χονδρική αγορά στο Καϊμακλί

Παρακαλούμε όπως, όσοι/ες ενδιαφέρονται, αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hrteam@poplife.com.cy με τίτλο 'Λογιστής/τρια Φρουταρίας'.