Find a Job

Κενή θέση picker στην αποθήκη του καταστήματος στη Νήσου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AP33878
Type: Full time

Κενή θέση picker στην αποθήκη του καταστήματος στη Νήσου (Επαρχία Λευκωσίας)

Η εταιρεία Α. Ψάλτης & Υιοί Λτδ με τεράστια εμπειρία στον τομέα εμπορίας και πώλησης ανταλλακτικών αυτοκινήτων στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει picker για το κατάστημα στη Δερύνεια.

Picker (κωδικός θέσης A16/21)

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών στην αποθήκη (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελιών) στα χρονικά πλαίσια που θα καθορίζονται από τον προϊστάμενο.
  • Τοποθέτηση επιστροφών προϊόντων στη θέση συλλογής.
  • Καθαριότητα και οργάνωση των αποθηκών βάσει των οδηγιών από τους προϊσταμένους.
  • Τήρηση των κανόνων ασφάλειας και υγείας της εταιρείας.
  • Εκτέλεση για ότι άλλο ζητηθεί από τον προϊστάμενο σε σχέση με τη φύση της εργασίας.