Find a Job

Λειτουργός Ασφάλειας και Υγείας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP03379
Type: Full time

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Λειτουργό Ασφάλειας και Υγείας

Γίνε και εσύ μέλος της ομάδας μας!

Περιγραφή θέσης

  • Ανάπτυξη πολιτικών και κανονισμών ασφάλειας για τον εργασιακό χώρο
  • Έλεγχος και διαχείριση προγράμματος ασφάλειας και υγείας των εργαζομένων
  • Διεξαγωγή επιθεωρήσεων και υποβολή συστάσεων
  • Διοργάνωση εκπαιδευτικών σεμιναρίων για θέματα επαγγελματικής ασφάλειας και υγείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πανεπιστημιακός τίτλος σε θέματα Επαγγελματικής Ασφάλειας και Υγείας ή Μηχανολογίας ή άλλο σχετικό κλάδο
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και MS Office
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα
  • Ισχυρό ομαδικό πνεύμα και δυναμισμός
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Λήψη πρωτοβουλιών και καινοτόμος σκέψη

Επιπρόσθετα Προσόντα

  • Γνώσεις σχετικής νομοθεσίας για ασφάλεια και υγεία
  • Πιστοποιημένη εκπαίδευση σε θέμα Επαγγελματικής Ασφάλειας και Υγείας

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • 13ο μισθό
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο   hr_cyprus@public.gr δηλώνοντας στο θέμα τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.