Find a Job

Τεχνικός Συντηρήσεων (Βιομηχανικών Μηχανημάτων)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MA33593
Type: Full time

Η Matrix Automation MK (www.matrixautomationmk.com), μέλος του Ομίλου Θεοδώρου (ενός από τους 80 ισχυρότερους βιομηχανικούς ομίλους στην Ελλάδα), με ηγετική πορεία τόσο στην προμήθεια, όσο και στην υποστήριξη βιομηχανικών εκτυπωτών, βιομηχανικών ανιχνευτών μετάλλων και άλλων συστημάτων σε τοπικές κατασκευαστικές εταιρείες, ζητά για άμεση πρόσληψη:

Καθήκοντα

  • Συντήρηση και αντιμετώπιση προβλημάτων των μηχανημάτων.
  • Τήρηση των αρχείων συντήρησης των μηχανημάτων (αναφορές, συμφωνίες συντήρησης μηχανημάτων με πελάτες, κτλ.).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γενικές Τεχνικές Γνώσεις
  • Καλή γνώση υπολογιστών, εγκατάστασης λογισμικών, κτλ.
  • Αναλυτική σκέψη, οργανωτικότητα και μεθοδικότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και υψηλό επίπεδο υπευθυνότητας.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Παγκύπρια εξυπηρέτηση πελατών.

Ωφελήματα

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.
  • Σταθερός μισθός (με δυνατότητα επιπλέον αμοιβής μπόνους).
  • Άριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση (Κύπρος/Ευρώπη).
  • Χρήση αυτοκινήτου εταιρείας.
  • Προοπτικές ανέλιξης.

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα  με συνοδευτική επιστολή, εξηγώντας γιατί θεωρείτε τη θέση αυτή κατάλληλη για εσάς, στην ηλεκτρονική διεύθυνση mk@matrixautomationmk.com ή καλέστε στο 22610074 για περισσότερες πληροφορίες.