Find a Job

Οδηγοί Trailer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PL33487
Type: Full time

Η PARADISIOTIS LTD ζητά να προσλάβει δύο ικανούς και έμπειρους Οδηγούς Trailer για ημερίσια και βραδινή βάρδια, στις εγκαταστάσεις της στο χωριό Ορά.

Καθήκοντα εργασίας

  • Παραλαβή και μεταφορά κοτόπουλων.
  • Εκτέλεση άλλων συναφών εργασιών.

 Προσόντα

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (CΕ).
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

 Γενικές πληροφορίες θέσης

  • Η απασχόληση είναι πλήρης.
  • Πενθήμερη εργασία σε εφταήμερη βάση.
  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.
  • 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργοδότησης.
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ιδιωτικό ιατροφαρμακευτικό σχέδιο.

Καθώς υπάρχουν δύο θέσεις εργασίας, παρακαλώ όπως με το βιογραφικό σας διευκρινίζετε εάν ενδιαφέρεστε για την ημερίσια ή τη βραδινή βάρδια.

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να στείλετε email στο careers@paradisiotis.com ή να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στο τηλέφωνο επικοινωνίας 25 554052.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?