Find a Job

Marketing - Event planner

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DF33434
Type: Full time

H εταιρεία D.Ellinas Factory Products Ltd ζητά για άμεση πρόσληψη Marketing - Event planner για την στελέχωση στα κεντρικά γραφεία στη Λεμεσό.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως Event Planner ή διοργανωτής εκδηλώσεων
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2-3 χρόνια
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (Γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Αρίστη Γνώση Η/Υ (εφαρμογές ms Office)
  • Πτυχίο Μάρκετινγκ
  • Δυνατότητα οριοθέτησης προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα ανταπόκρισης σε αυστηρές προθεσμίες
  • Φιλόδοξη προσωπικότητα με αίσθηση της ατομικής ευθύνης
  • Ομαδικότητα

Αρμοδιότητες:

  • Διοργάνωση, σχεδιασμός και πραγματοποίηση εκδηλώσεων, αναλαμβάνοντας τη διαχείριση του showroom εταιρίας.
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για τον προσδιορισμό των αναγκών τους και τη διασφάλιση της ικανοποίησής τους.
  • Πραγματοποίηση έρευνας αγοράς, συγκέντρωση πληροφοριών.
  • Υποβολή προτάσεων για τη βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών και της ποιότητας των εκδηλώσεων.
  • Οργάνωση εγκαταστάσεων και διαχείριση όλων των λεπτομερειών της εκδήλωσης, όπως διακόσμησης, τροφοδοσίας, ψυχαγωγίας, μεταφοράς, τοποθεσίας, λίστας καλεσμένων, ειδικών προσκεκλημένων, εξοπλισμού, προωθητικού υλικού, κτλ.
  • Προσδιορισμός απαιτήσεων από το προσωπικό και συντονισμός των δραστηριοτήτων τους.
  • Συνεργασία με το τμήμα μάρκετινγκ.
  • Διαχείριση τυχόν ζητημάτων με προνοητικότητα και επίλυση προβλημάτων που ενδέχεται να ανακύψουν κατά την ημέρα της εκδήλωσης.
  • Διεξαγωγή αξιολογήσεων πριν και μετά την εκδήλωση και σύνταξη αναφοράς.

Αποστολή Βιογραφικών:

Email: Alexandros.shianios@dellinas.eu κ. Αλέξανδρος Σιάνιος.