Find a Job

Ελεγκτής ποιότητας γραμμής παραγωγής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EI33270
Type: Full time

Η εταιρεία Elysee Irrigation Ltd, μια από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών στη Κύπρο, με ηγετική θέση στη τοπική αγορά και με εξαγωγές σε περισσότερες από  65 χώρες, αναπτύσσει και ενδυναμώνει την στρατηγική ανάπτυξης της με την στελέχωση της με ικανά άτομα.

Η εταιρεία ζητά για άμεση πρόσληψη Ελεγκτή ποιότητας γραμμής παραγωγής, στο εργοστάσιο της εταιρείας που βρίσκεται στην βιομηχανική περιοχή στους Εργάτες.

Θέση: Ελεγκτής ποιότητας γραμμής παραγωγής

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

  • Έλεγχος και επιβεβαίωση ποιότητας προϊόντων κατά τη διάρκεια της παραγωγής.
  • Διεκπεραίωση ελέγχων εργαστηρίου, ημερήσιων και εξειδικευμένων ελέγχων (όπου ενδείκνυται) βάση οδηγιών εργασίας.
  • Αξιοποίηση και αναβάθμιση των τεχνικών οδηγιών εργασίας .
  • Εργασία σε εναλλασσόμενες βάρδιες (1η, 2η & 3η).
  • Να εφαρμόζει όλες τις πολιτικές και τις διαδικασίες της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Απόφοιτος Τεχνικής σχολής. Δίπλωμα σε
  • τεχνική εκπαίδευση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν .
  • Προηγούμενη εμπειρία σε Ποιοτικό Έλεγχο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Επιδεξιότητα στη χρήση μετρητικών οργάνων.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας. Γνώση αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση και χειρισμός Η/Υ.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών συμπεριλαμβανομένου 13ου και 14ου μισθού και Ταμείου Προνοίας
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε οικογενειακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη

Εάν η θέση σας ενδιαφέρει και θέλετε να γίνετε μέλος της Elysee Irrigation και να συμβάλετε με την εργασία σας στην ανάπτυξη της στρατηγικής, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@elysee.com.cy με θέμα «Ελεγκτής ποιότητας γραμμής παραγωγής» μέχρι τις 17/12/2021