Find a Job

Motion Graphic Designer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AK32327
Type: Full time

Καθήκοντα:

Δημιουργία γραφικών για τα social media ενημερωτικού / ψυχαγωγικού περιεχομένου και όλων των αναγκών των μέσων της Εταιρείας.

 Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο στο κλάδο Graphic Design ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 χρόνων σε παρόμοια θέση εργασίας.
  • Εμπειρία σε προγράμματα σχεδιασμού όπως Adobe After Effects, Photoshop, Illustrator.
  • Απαραίτητη η γνώση 2D Motion Graphics.
  • Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
  • Υψηλά Αισθητικά Κριτήρια.
  • Δημιουργικότητα και καινοτόμες ιδέες.
  • Θετική διάθεση, ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική προσέγγιση.
  • Οργανωτικές Δεξιότητες.
  • Κριτική Σκέψη.

  Ωφελήματα:

  • Κάλυψη μεσημεριανού γεύματος.
  • 13ος Μισθός.
  • Δυνατότητα ένταξης σε σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης από την πρώτη μέρα εργοδότησης.
  • Δυνατότητα ένταξης σε Συνταξιοδοτικό Σχέδιο από την πρώτη μέρα εργοδότησης.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο contact@alphacyprus.com.cy έχοντας σαν τίτλο του email τη σχετική θέση εργασίας.
Λόγω μεγάλου ενδιαφέροντος μόνο οι επιτυχόντες υποψήφιοι θα κληθούν για συνέντευξη.
Όλα τα βιογραφικά θα παραμείνουν στο αρχείο για 6 μήνες και ακολούθως θα διαγράφονται σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρείας περί προστασίας προσωπικών δεδομένων.