Find a Job

Domino’s Pizza Cyprus - Ζητούνται Εκπρόσωποι Εξυπηρέτησης Πελατών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DR03224
Type: Part time

Η Domino's Pizza Κύπρου είναι μέλος της παγκοσμίας δυναμικής

αλυσίδας της Domino's. Ζητούνται εκπρόσωποι τηλεφωνικής εξυπηρέτησης για το νεοσύστατο τηλεφωνικό μας κέντρο στην Λευκωσία.

Βασικά καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ο πρωταρχικός ρόλος του λειτουργού είναι να παρέχει άριστη επαγγελματική υποστήριξη πελατών μέσω τηλεφώνου ή άλλης ηλεκτρονικής μορφής.
  • Να απαντά επαγγελματικά στις ερωτήσεις του πελάτη εκπρωσοπεύοντας

την εταιρία Domino's.

  • Σωστή καταχώρηση στοιχείων του πελάτη.
  • Ευχέρια λόγου, να μπορεί να απαντήσει και να επιλύσει τις οποιεσδήποτε απορίες του πελάτη ακολουθώντας τις σωστές διαδικασίες της εταιρίας.
  • Οι λειτουργοί θα πραγματοποίουν τηλέφωνα προς τους πελάτες οπου θα συλλέγουν πληροφορίες για την εμπειρία που είχε ο πελάτης μαζί μας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και  Αγγλικής γλώσσας.
  • Εμπειρία στην Εξυπηρέτηση Πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Να μπορεί να εργάζεται υπο πίεση.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Ικανότητα να ακούει και να επιλύει σωστά τις οποιεσδήποτε απορίες που μπορεί να έχει ο πελάτης.
  • Αξιόπιστο, εχέμυθο και εργατικό άτομο.
  • Να είναι αποτελεςματικός και να μπορεί να παίρνει πρωτοβουλίες.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο admin@dominos.com.cy ή να καλέσουν  στο 26600427 αναφέροντας "Εκπροσωποί Εξυπηρέτησης Πελατών"

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?