Find a Job

HUMAN RESOURCES ADMINISTRATOR

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MM31789
Type: Full time

Η εταιρεία KIK Trading εδρεύει στην Λεμεσό και ιδρύθηκε το 1981. Σήμερα εργοδοτεί πέραν των 270 ατόμων. Ασχολείται με τον τομέα του χονδρικού εμπορίου όπου εισάγει διάφορα προϊόντα πρώτης ανάγκης τα οποία διανέμει Παγκύπρια με το δικό της δίκτυο διανομής. Επίσης ασχολείται με το Λιανικό εμπόριο όπου έχει τα δικά της 50 καταστήματα διαρκούς εξυπηρέτησης (MINI MALL STORES και PORTIOLI CAFE).

Ζητά να προσλάβει Human Resources Administrator ο/η οποίος/α θα έχει όραμα και θέληση να συμβάλει στην ανάπτυξη της εταιρείας.

Βασικά καθήκοντα:

  • Διεξαγωγή αναλύσεων εργασίας.
  • Άτομο επικοινωνιακό με προσόντα επικοινωνίας και προγραμματισμού συνεντεύξεων σε περίπτωση που χρειαστεί.
  • Παροχή κατευθύνσεων και εκπαίδευση των εργαζομένων.
  • Αξιολόγηση της απόδοσης.
  • Διαχείριση μισθών.
  • Επικοινωνία με το προσωπικό (συμβουλευτική, εκπαιδευτική κ.τ.λ).
  • Έλεγχος των εργαζομένων.
  • Δημιουργία μηνιαίου προγράμματος υπαλλήλων καταστημάτων και αλλαγές όποτε κριθεί αναγκαίο.
  • Επίβλεψη της εξέλιξης της εσωτερικής εκπαίδευσης. Διαδικασία προετοιμασίας εντύπων εκπαίδευσης προσωπικού (Εσωτερικές και εξωτερικές μέσω ΑΝΑΔ)
  • Γνώσεις Αρχειοθέτησης.
  • Προετοιμασία ανακοινώσεων τμημάτων.
  • Προετοιμασία Payroll και συνεργασία με το Λογιστήριο βάση διαδικασίας.
  • Διαδικασίες Εσωτερικού Ελέγχου και αξιολόγησης Προσωπικού.

Προσόντα:

  • Οργανωτικός, δυναμικός χαρακτήρας
  • Σχετικό Πτυχίο
  • Ευελιξία στο ωράριο εργασίας