Find a Job

IKEA - Τμήμα Εστιατορίου (Μερικής Απασχόλησης)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HH03132
Type: Part time

Αναφερόμενος/η στον προιστάμενο του τμήματος, οι κύριες αρμοδιότητες σου είναι:

  • Παρέχεις την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση στον πελάτη.
  • Συμβάλλεις ενεργά για ένα ευπρεπές, ασφαλές και καθαρό περιβάλλον σύμφωνα με την εικόνα και τους κανόνες της ΙΚΕΑ.
  • Εφαρμόζεις τις ρουτίνες και τις διαδικασίες του τμήματος όπως ανατίθενται βάσει των εταιρικών οδηγιών.
  • Εφαρμόζει όλους τους κανόνες Υγιεινής και Ασφάλειας του εστιατορίου (ΙΚΕΑ, HACCP, ISO).

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα και καλή επικοινωνία
  • Καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ

Τι προσφέρουμε:

Προσφέρουμε τη δυνατότητα να εργαστείς σε ένα περιβάλλον μέσα στο οποίο μπορείς να μάθεις, να αναπτύσσεσαι και να έχεις σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης.

  • Ταμείο Προνοίας
  • Δωρεάν Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη
  • 13ο μισθό
  • Bonus
  • Εστιατόριο Προσωπικού
  • Δωρεάν Ένδυση και υπόδηση
  • Εκπτώσεις στα προϊόντα των καταστημάτων του Ομίλου Φουρλή
  • Συνεχής ανάπτυξη και εξέλιξη

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?