Find a Job

Μηχανικοί Φορτηγών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AG03124
Type: Full time

Η APK Garage Ltd είναι η εταιρεία  με ίσως την ταχύτερη ανάπτυξη στην Κύπρο την δεδομένη στιγμή, γεγονός που οδηγεί στην συνεχή δημιουργία θέσεων εργασίας . Αναγνωρίζουμε ότι σημαντικότερο κομμάτι του ρυθμού ανάπτυξης αυτού και της επιτυχίας μας είναι οι άνθρωποί μας, που προσφέρουν τις γνώσεις τους, τις ιδέες τους και την τεχνογνωσία τους.

Αν λοιπόν ψάχνεις και εσύ έναν εργασιακό χώρο για να αναπτύξεις τις δεξιότητές και τα ταλέντα σου, να επιτεύξεις τους στόχους σου και να κτίσεις την καριέρα σου, σε καλούμε να ενταχθείς στην οικογένεια της εταιρείας μας.

Ψάχνουμε ανθρώπους με πάθος για το αντικείμενό τους,  δημιουργικούς και ενεργητικούς για να μοιραστούν το όραμά μας και να προχωρήσουμε μαζί στον δρόμο της επιτυχίας.

Η εταιρεία APK GARAGES LTD ζητά να προσλάβει άμεσα υπευθυνα ατομα με έδρα τη Λεμεσό, για μηχανικούς αυτοκινήτων στη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση επιδιόρθωση και επισκευή μηχανοκίνητων οχημάτων

Περιγραφή θέσης:

  • Διάγνωση βλαβών μηχανημάτων
  • Επισκευή - Συντήρηση μηχανημάτων
  • Τήρηση προγραμμάτων συντήρησης
  • Συνεργασία με το υπόλοιπο προσωπικό για αποπεράτωση των εργασιών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Χρήση διαγνωστικού εργαλείου για εντοπισμό βλαβών, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Μεθοδικότητα - συνέπεια
  • Εργατικότητα – υπευθυνότητα

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο career@apkgarage.com

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας στο 22 44 11 60 ή με τον κύριο Χρίστο στο 97 620 020

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?