Find a Job

Τεχνικοί Κινητών Τηλεφώνων και Η/Υ

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#FL03122
Type: Full time

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία την επικοινωνία με τον κόσμο, σου αρέσει να προσφέρεις τεχνικής φύσεως λύσεις και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης στείλε μας το βιογραφικό σου!

2 Νέες Θέσεις Εργασίας:

  • Τεχνικοί Κινητών Τηλεφώνων και Η/Υ

(πλήρους/μερικής απασχόλησης)

(Τοποθεσία: Λάρνακα-Παραλίμνι)

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες:

  • Διάγνωση προβλημάτων και παροχή τεχνικής υποστήριξης κινητών τηλεφώνων, smartphones, tablets και H/Y
  • Αναλαμβάνετε επισκευές των παραπάνω συσκευών
  • Προτείνετε εξατομικευμένες λύσεις και υψηλής ποιότητας υπηρεσίες
  • Εντυπωσιάζετε με τον επαγγελματισμό σας και τη διάθεση για εξυπηρέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ή δίπλωμα σχολής Ηλεκτρονικών Υπολογιστών οποιασδήποτε βαθμίδας
  • Άριστη τεχνική κατάρτιση
  • Γνώσεις επισκευής κινητών τηλεφώνων, smartphones, tablets και Η/Υ (hardware και software)
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώσεις δικτύων θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν

Τα βιογραφικά μπορούν να αποσταλούν μέσω email στην ηλεκτρονική διεύθυνση

info@fix2go.com.cy