Find a Job

Προωθητής / τρια Καλλυντικών Προϊόντων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BL31187
Type: Full time

Η εταιρεία Best Life Co Ltd είναι αποκλειστική αντιπρόσωπος της δερμοκαλλυντικής σειράς YOUTHLAB.

Ζητείται άτομο για άμεση πρόσληψη για την προώθηση δερμοκαλλυντικών προϊόντων σε δίκτυο φαρμακείων στην Λεμεσό και Πάφο

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Αποτελεσματική προώθηση των δερμοκαλλυντικών προϊόντων YOUTHLAB. στον χώρο του φαρμακείου.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος κολλεγίου
  • Σχετικές σπουδές στο τομέα της αισθητικής και περιποίησης προσώπου θα θεωρηθούν ως πλεονέκτημα
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες