Find a Job

HR Administrator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP31145
Type: Full time

Η Εταιρεία Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, πρωτοπόρος στον χώρο της εισαγωγής και διανομής  τροφίμων ευρείας κατανάλωσης, αποκλειστικός προμηθευτής και διανομέας των καταστημάτων McDonald’s και της αλυσίδας καταστημάτων τροφίμων Foodsaver, ζητά να προσλάβει  HR Administrator για τα κεντρικά της γραφεία στα Λατσιά, Λευκωσία.

Βασικές ευθύνες

Παροχή διοικητικής υποστήριξης σε όλους τους τομείς σχετικά με θέματα του Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού.

Κύρια καθήκοντα:

  • Επεξεργάζεται, ελέγχει και διατηρεί έγγραφα και αρχεία, ηλεκτρονικά και μη, που σχετίζονται με τις δραστηριότητες του Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού όπως στελέχωση, εκπαίδευση, βεβαιώσεις εργασίας, αξιολογήσεις προσωπικού.
  • Διατηρεί και καταχωρεί δεδομένα στα συστήματα διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού.
  • Παρέχει υποστήριξη στη διαδικασία πρόσληψης και επιλογής συμπεριλαμβανομένων την επικοινωνία με τους υποψηφίους καθώς και την επεξεργασία και μελέτη των αιτήσεων εργασίας.
  • Παρέχει υποστήριξη στη οργάνωση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και επικοινωνία με την ΑνΑΔ.
  • Επικοινωνεί στους συναδέλφους τις εργασιακές πολιτικές της εταιρείας και παρέχει υποστήριξη όταν χρειάζεται.
  • Εκπροσωπεί το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού στην επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες και κυβερνητικά τμήματα.
  • Εκτελεί οποιοδήποτε άλλο σχετικό καθήκον της/του ανατεθεί από τον Διευθυντή Ανθρώπινου Δυναμικού.

Προσόντα:

  • Δίπλωμα ή Πτυχίο Πανεπιστημίου στο τομέα Διεύθυνσης Ανθρώπινου Δυναμικού ή άλλο συναφή θέμα.
  • Γίνονται δεκτές αιτήσεις από υποψηφίους χωρίς εμπειρία.