Find a Job

Επιστάτης/τρια Συσκευασίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ML31067
Type: Full time

Η Medochemie Ltd διεθνής φαρμακευτική Εταιρεία στην Κύπρο, διαθέτει 13 υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και εγκαταστάσεις, εκ των οποίων 9 βρίσκονται στην Κύπρο, μία στη Ολλανδία και τρείς στο Βιετνάμ. Έχει αποκτήσει και διατηρεί 4.355 άδειες κυκλοφορίας για 630 διαφορετικά φαρμακευτικά προϊόντα, τα οποία κατατάσσονται σε περισσότερες από 10 θεραπευτικές κατηγορίες και δραστηριοποιείται σε 107 χώρες σε όλον τον κόσμο. Λειτουργεί σύμφωνα με τις πλέον αυστηρές προδιαγραφές υψηλής ποιότητας και σε πλήρη συμφωνία με τις Ευρωπαϊκές οδηγίες.

ΗMedochemieLtdζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα με έδρα την Λεμεσό, για τη θέση Επιστάτης/τρια Συσκευασίας με το ακόλουθο σύστημα βάρδιας:

Κυλιόμενο: Πρωινή/ Απογευματινή/ Νυκτερινή: Δευτέρα- Παρασκευή: 07:00-15:30/ 14:30-23:00/ 23:00-07:00 (εκ περιτροπής ανά εβδομάδα)

Καθήκοντα:

  • Να εφαρμόζει πλήρως το πρόγραμμα της συσκευασίας σύμφωνα με τις οδηγίες του Δ/ντή Παραγωγής.
  • Να παρακολουθεί και να διασφαλίζει την τήρηση των Κανόνων Ασφάλειας καθώς επίσης και των απαιτήσεων των Κανόνων Ορθής Παρασκευαστικής Πρακτικής (GMP), για την διασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων.
  • Να προγραμματίζει, συντονίζει, επιβλέπει και να διοικεί αποτελεσματικά το προσωπικό που εργάζεται στην γραμμή Συσκευασίας.
  • Να διασφαλίζει  την παραγωγικότητα, την ποιότητα, την υγιεινή και την σωστή συμπεριφορά του προσωπικού.
  • Να εντοπίζει και να αναφέρει έγκαιρα στο Τεχνικό τμήμα τυχών μηχανικές βλάβες και να συντονίζει για την έγκαιρη διόρθωση τους.
  • Έγκαιρη και σωστή εισαγωγή των απαιτούμενων δεδομένων στα έντυπα και ημερολόγια της συσκευασίας.
  • Να συνεργάζεται με την ομάδα Παραγωγής για την αποτελεσματική και ποιοτική συσκευασία των προϊόντων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Δίπλωμα Κολεγίου ή Πανεπιστημιακό δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προϋπηρεσία στην Επιστασία/διοίκηση προσωπικού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, το οποίο περιλαμβάνει 13ο μισθό, Κοινωνικές Ασφαλίσεις, Ταμείο Προνοίας, Ταμείο Υγείας και άλλα ωφελήματα ανάλογα με προσόντα και πείρα.

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να εργασθείτε σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο, επαγγελματικό περιβάλλον με άριστες προοπτικές, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση:

Βάσει του Γενικού Κανονισμού Προστασίας Δεδομένων (GDPR) όλα τα βιογραφικά που διατηρούσαμε στη βάση δεδομένων της Εταιρείας έχουν διαγραφεί. Ως εκ τούτου, αποστείλετε ξανά το βιογραφικό σας εάν ενδιαφέρεστε για την εν λόγω θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα κρατηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.