Find a Job

Λειτουργός Κοστολόγησης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE30971
Type: Full time

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για την άμεση πρόσληψη Λειτουργού Κοστολόγησης για μόνιμη εργασία στα Κεντρικά γραφεία της εταιρίας στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο Διοίκησης Επιχειρήσεων, Λογιστικής, Εφοδιαστικής Αλυσίδας ή άλλο συναφή κλάδο
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office
  • Εμπειρία σε λογισμικά προγράμματα (ERP) εμπορικής εταιρείας
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στη λεπτομέρεια και οργάνωση
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών, ομαδικότητα
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα εργασίας:

  • Έγκαιρη και ολοκληρωμένη κοστολόγηση εμπορευμάτων εισαγωγής
  • Καταχώρηση και κατηγοριοποίηση καινούριων προϊόντων στο ERP της εταιρίας
  • Ενημέρωση και τροποποίηση υφιστάμενων κωδικών
  • Συντονισμός φορτώσεων και εισαγωγών της εταιρίας
  • Επικοινωνία με εξωτερικούς συνεργάτες (εταιρείες μεταφορών, εκτελωνιστές και άλλους)
  • Συνεχείς συνεργασία με υπευθύνους τμήματος αγορών και άλλων τμημάτων της εταιρίας.
  • Ετοιμασία και ανάλυση reports για την λήψη στρατηγικών αποφάσεων αναφορικά με

τα εμπορεύματα

  • Διεκπεραίωση οποιωνδήποτε άλλων καθηκόντων που πιθανόν να ανατεθούν

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα – Πέμπτη 08:00-17:00 και Παρασκευή 08:00-14:00)
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας

Παρακαλώ όπως αναγράφετε στην αίτηση σας τη θέση για την οποία υποβάλλετε Λειτουργός Κοστολόγησης ”.

Για αιτήσεις μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.