Find a Job

Κενή Θέση Καθαρίστριας/τή

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA30959
Type: Full time

Το Φιλανθρωπικό Ίδρυμα «Στέγη Ευγηρίας Άγιος Αντώνιος» στην Ανθούπολη  αναλαμβάνει  εξειδικευμένη φροντίδα ατόμων τρίτης ηλικίας και ατόμων με αναπηρίες. Λόγω δημιουργίας πτέρυγας εξειδικευμένης φροντίδας ενηλίκων με νοητική αναπηρία ζητά να προσλάβει άμεσα Καθαρίστρια για πλήρη απασχόληση σε εξαήμερη βάση με σύστημα πρωινής και απογευματινής βάρδιας.

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα και απολύμανση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων του Ιδρύματος.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος απολυτήριου Δημοτικού με καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (1-2 χρόνια).
  • Προηγούμενη πείρα σε τουλάχιστον 5 ετών θεωρείται πλεονέκτημα έναντι άλλων υποψηφίων.

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus - σύστημα αξιολόγησης απόδοσης.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση: Ίδρυμα «Άγιος Αντώνιος», Δερβενακίων 5, Ανθούπολη/Λακατάμεια, Λευκωσία Τ.Κ. 2305 ή ηλεκτρονικά: manager@ayiosantonios.com.  Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. 22372404/5.