Find a Job

Υπεύθυνος/η Ζαχαροπλαστείου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PA30942
Type: Full time

Στα Αρτοζαχαροπλαστεία Πανδώρα επιθυμούμε να προσλάβουμε δυναμικά άτομα για την θέση '' Υπεύθυνος/η Ζαχαροπλαστείου'', που θα εδρεύει στις εγκαταστάσεις των χώρων παραγωγής της Εταιρείας.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία διάφορων γλυκών για τα καταστήματα

Προσόντα:

  • Να γνωρίζει Ευρωπαϊκή και Ελληνική ζαχαροπλαστική

  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στο τομέα της ζαχαροπλαστικής απαραίτητη

Παροχές:

Στους κατάλληλους/ες υποψηφίους/ες προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών

  • Μόνιμη και ολόχρονη σταθερή απασχόληση

  • Ετήσια άδεια μετ’ απολαβών

  • Προοπτική ανέλιξής και συνεχής εκπαίδευση, σε όλους τους τομείς της εργασίας τους

  • Εταιρική εκπτωτική κάρτα

ΑΙΤΗΣΕΙΣ:

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο careers@pandorabakeries.com αναφέροντας τη θέση εργασίας και τη πηγή πληροφόρησης σας για αυτήν στο θέμα του email ή και να επικοινωνήσουν μαζί μας στο τηλέφωνο 22466066 (Δευτέρα – Παρασκευή, 08:00 – 17:00)

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων είναι εμπιστευτικά και σε καμία περίπτωση δεν θα μεταφερθούν σε τρίτους. Λόγω μεγάλου αριθμού ληφθέντων βιογραφικών, η Εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους επιτυχόντες υποψηφίους