Find a Job

Θέση Ιατρικού Επισκέπτη (Full-Time)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AG30889
Type: Full time

Εκ μέρους πελάτη μας, εταιρείας που δραστηριοποιείται στον τομέα της Αισθητικής και Αισθητικής Ιατρικής με πολυετή παρουσία στην Κύπρο και σταθερά ανοδική πορεία, αναζητούμε συνεργάτη/συνεργάτιδα για το Τμήμα Ενημέρωσης και Προώθησης Προϊόντων. Με έδρα της Εταιρείας στη Λευκωσία, το άτομο που θα επιλεγεί θα εργάζεται σε Παγκύπρια βάση.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Προώθηση προϊόντων σε υπάρχον και νέο πελατολόγιο Παγκύπρια με καθημερινές επισκέψεις σε γιατρούς, κλινικές και ιατρικά κέντρα
  • Δημιουργία & Διαχείριση πλάνου επικοινωνίας.
  • Συστηματική ενημέρωση πελατολογίου για υπάρχουσες, νέες και καινοτόμες φόρμουλες.
  • Διερεύνηση εξειδικευμένων αναγκών πελατολογίου και προτάσεις κάλυψης τους
  • Συμμετοχή στον στρατηγικό σχεδιασμό με ανατροφοδότηση της εταιρείας και προτάσεις για αποτελεσματική προώθηση προϊόντων και επίτευξη στόχων
  • Σύνταξη αναφορών (reporting) ενεργειών και αποτελεσμάτων προς την διοίκηση

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Ιατρικού Επισκέπτη ή εναλλακτικά πτυχίο marketing ή Βιολογικών Επιστημών. Τυχόν μεταπτυχιακοί τίτλοι σπουδών θα συνεκτιμηθούν.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση Ιατρικού Επισκέπτη θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • Άριστη γνώση τουλάχιστον Ελληνικών και Αγγλικών
  • Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ και εφαρμογών γραφείου (word, excel, powerpoint)
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Ευχέρεια μετακινήσεων (Παγκύπρια) και διάθεσης χρόνου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άντρες

Δεξιότητες:

  • Ευχέρεια στην επικοινωνία & άριστες διαπραγματευτικές & οργανωτικές ικανότητες
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα δημιουργίας διαπροσωπικών σχέσεων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη & ολιστική προσέγγιση εξυπηρέτησης
  • Επιχειρηματική νοοτροπία και προσήλωση στην επίτευξη στόχων
  • Ικανότητα αναλυτικής σκέψης και σύνθεσης πολυδιάστατης πληροφορίας
  • Πνεύμα συνεργασίας με ανεπτυγμένες ικανότητες λειτουργίας σε ομάδα αλλά και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα ευελιξίας και εργασίας κάτω από πίεση χρόνου

Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο μόνιμων αποδοχών βάση προσόντων και προϋπηρεσίας
  • Bonus παραγωγικότητας στη βάση επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης σε ένα μεγάλο όμιλο

Διαδικασία Υποβολής Αίτησης:

Οι ενδιαφερόμενοι δύνανται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@ageorgioulaw.com με ένδειξη / θέμα ΚΕΝΗ ΘΕΣΗ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗ, μέχρι και τη Δευτέρα, 11 Οκτωβρίου 2021.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού και η διαδικασία επιλογής και πρόσληψης θα πραγματοποιηθεί με άκρα εχεμύθεια. Σε προφορική συνέντευξη θα κληθούν μόνο επιτυχόντες/ουσες.

*Σημειώνεται ότι με την αποστολή του βιογραφικού σας εκδηλώνετε το ενδιαφέρον σας να περιληφθείτε στη διαδικασία αξιολόγησης για την κάλυψη τόσο της συγκεκριμένης θέσης που προκάλεσε το ενδιαφέρον σας, όσο και για άλλες θέσεις, τρέχουσες ή μελλοντικές, με βάση τα προσόντα και τις δεξιότητές σας, όπως αποτυπώνονται στο βιογραφικό σας σημείωμα.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?