Find a Job

Βοηθός τεχνικού για την εγκατάσταση φουγάρων και τζακιών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CC30850
Type: Full time

Τα Volcano Stores, αναπτύσσονται και ζητούν να προσλάβουν βοηθό τεχνικό για την εγκατάσταση φουγάρων και τζακιών ξύλου και υγραερίου.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Ο βοηθός τεχνικός θα είναι υπεύθυνος μαζί με το αρμόδιο άτομο για την εγκατάσταση, τη δοκιμή και την παράδοση τζακιών.
  • Θα απασχολείται με καινούριες εγκαταστάσεις τζακιών και φουγάρων καθώς και με επιδιορθώσεις.
  • Είναι μια πλήρως τεχνικής φύσεως εργασία που περιλαμβάνει τη χρήση και γνώση ηλεκτρονικών μηχανημάτων και εργαλείων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη τεχνική εμπειρία στον τομέα των τεχνικών εγκαταστάσεων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Δεν απαιτείται πανεπιστημιακός τίτλος καθώς η θέση είναι τεχνικής φύσεως.
  • Οι απόφοιτοι τεχνικής σχολής, ή οι κάτοχοι τεχνικών γνώσεων έχουν πλεονέκτημα.
  • Η γνώση των ηλεκτρικών μηχανημάτων και εργαλείων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Η γνώση της ελληνικής γλώσσας είναι απαραίτητη. Η γνώσης της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Απολαβές: Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων.

Για περισσότερες πληροφορίες και για να αποστείλετε το βιογραφικό σας επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 22757576 ή στο info@volcanostores.com. Οι υποψήφιοι που θα επιλεγούν, θα λάβουν ένα ανταγωνιστικό και ελκυστικό πακέτο απολαβών.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?