Find a Job

Oδηγοί Νταλίκας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AG03048
Type: Full time

Η εταιρεία APK GARAGES LTD,  ζητά να προσλάβει άμεσα Οδηγούς Νταλίκας, με έδρα την βιομηχανική ζώνη Αλάμπρας, στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά / Παράδοση εμπορευμάτων Παγκύπρια
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Υπευθυνότητα και άριστη εξυπηρέτηση κατά τη διανομή

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας Trailer (Νταλίκας)
  • Ομαδικότητα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο career@apkgarage.com

(Παρακαλώ όπως αναφέρεστε στην θέση για την οποία αποστέλλετε το βιογραφικό σημειώμα.)

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 22 44 11 60.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.