Find a Job

Αποθήκαριος - Λειτουργός/Υπεύθυνος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ME28809
Type: Full time

 Η MegaTeL δραστηριοποιείται στον τομέα της χονδρικής πώλησης-διανομής προϊόντων τεχνολογίας με έδρα της τη Λευκωσία , δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη στην θέση Λειτουργός Αποθήκης

Περιγραφή Θέσης:

  • Παραλαβή, παράδοση και αποστολή δεμάτων
  • Οργάνωση, Τακτοποίηση Αποθήκης και διαχείριση αποθεμάτων
  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων στην αποθήκη
  • Διεκπεραίωση Παραγγελιών
  • Έκδοση παραστατικών και άλλα γενικά καθήκοντα
  • Υποστήριξη και εξυπηρέτηση συνεργατών

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου, Τεχνικής, Κολεγίου ή/και πανεπιστημίου
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ - MS Office.
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, συνέπεια, οργανωτικές ικανότητες & ομαδική εργασία
  • Επαγγελματισμός, Ακεραιότητα, Προθυμία και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου (με ταχύτητες)

Προαιρετικά Προσόντα :

  • Γνώση SAP ERP
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε μηχανογραφημένη αποθήκη
  • Διαχείριση Ηλεκτρονικού καταστήματος  (E-Shop)

Απολαβές:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων.
  • Υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας και συνεχιζόμενη εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική  διεύθυνση HR@megatel.com.cy