Find a Job

Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ - Παραλήπτης Αποθήκης / Warehouse Receiver

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#YA28623
Type: Full time

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Παραλαμβάνει ορθά προϊόντα βάσει διαδικασιών της εταιρείας
  • Την έκδοση τιμολογίων, πιστωτικών σημειώσεων στους προμηθευτές
  • Την ετοιμασία και τον έλεγχο εσωτερικών εγγράφων για τη διακίνηση ή την καταστροφή προϊόντων
  • Το διαχωρισμό των προϊόντων σε εμπορεύσιμα και μη
  • Την επιστροφή προϊόντων στους προμηθευτές
  • Τον έλεγχο των προϊόντων και τη συμπλήρωση των φορμών HACCP & ISO
  • Συμμετέχει στην ετήσια ή έκτακτη απογραφή αποθεμάτων
  • Συμβάλλει στη γενική οργάνωση και καθαριότητα των χώρων της αποθήκης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σημασία στην λεπτομέρεια
  • Βασική γνώση Αγγλικής Γλώσσας

ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ

Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας

  • Σταθερό ωράριο
  • Έως και 24 ημέρες ετήσιας άδειας
  • 13ον μισθό
  • Σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης
  • Σχέδιο Συνταξιοδοτικής Ασφάλισης
  • Ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση ατυχημάτων
  • Παρέχουμε όλη την απαραίτητη εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες Ανέλιξης
  • Έκπτωση στα γεύματα και ροφήματα (Καφετέριες Αλφαμεγα)

και άλλα παρεμφερή ωφελήματα!

ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να κάνουν την αίτησή τους ηλεκτρονικά μέσω της πιο κάτω διεύθυνσης:

Επιλέγοντας τον κωδικό της θέσης: NR721

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο τηλ: 22469546

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?