Find a Job

Υποστήριξη γραφείου, Λευκωσία – ΥΓ/07/21

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA28541
Type: Full time

Ο πελάτης μας, εδραιωμένη εταιρία στον τομέα των χρηματοοικονομικών ψάχνει άτομο για να υποστηρίζει το γραφείο του διευθυντή

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Εκτέλεση γενικής φύσεως γραμματειακά καθήκοντα.
  • Οργάνωση, διεύθυνση και εύρυθμη λειτουργία αρχειοθέτησης.
  • Χειρισμός εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας.
  • Ευθύνη τηλεφωνικού κέντρου, χειρισμός και εξυπηρέτηση πελατών και συνεργατών όπου απαιτείται.
  • Γραμματική υποστήριξη της Γενικής Διεύθυνσης
  • Έλεγχος και διατήρηση αποθεμάτων προμηθειών και παραγγελιών.
  • Εκτέλεση οποιοδήποτε άλλων καθηκόντων του/της ανατεθούν.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ή Δίπλωμα στις Γραμματειακές σπουδές / Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Τουλάχιστον διετή εμπειρία σε θεματικές συναφείς με τα καθήκοντα της θέσης.
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών  MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint).
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Δυναμική προσωπικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα, εχεμύθεια.

Ε αν σας ενδιαφέρει η θέση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας εδώ Υποστήριξη γραφείου, Λευκωσία – ΥΓ/07/21 - Human Asset