Find a Job

Barista

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#WN27965
Type: Full time

Ζητάμε Barista για να στελεχώσει την ομάδα μας!

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία καφέδων και άλλων ροφημάτων
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Διατήρηση χώρου εργασίας καθαρού και τακτοποιημένου
  • Οργάνωση πόστου και ανεφοδιασμός με αναλώσιμα
  • Παρακολούθηση θερμοκρασιών ψυγείου
  • Τήρηση Διαδικασιών Ασφάλειας και υγιεινής
  • Συνέπεια στις συνταγές και παρουσίαση
  • Ταμείο

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προθυμία για μάθηση και ανέλιξη