Find a Job

Πωλητής/Πωλήτρια Αρτοποιείου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#WN27964
Type: Full time

Ζητάμε Πωλήτρια/Πωλητής Αρτοποιείου,  με ταλέντο στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις, με στόχο την δημιουργία μιας δυνατής ομάδας, με προοπτικές ανέλιξης στον οργανισμό μας.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσα σε ένα όμορφο και καθαρό περιβάλλον
  • Συμμετέχει ενεργά στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Τοποθέτηση προϊόντων στις βιτρίνες, τακτοποίηση, προώθηση προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση ταμείου
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Καταγραφή παραγγελιών
  • Παρασκευή καφέδων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προθυμία για μάθηση και ανέλιξη