Find a Job

Διακοσμητής/ρια Εσωτερικού Χώρου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GK27035
Type: Full time

Η εταιρεία KITCHEN LINE, μέλος του ομίλου ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ, αντιπρόσωποι Ιταλικών Κουζινών, ερμαριών και επίπλων αναζητά Σχεδιαστή εσωτερικού χώρου για την εξυπηρέτηση των πελατών της.

Καθήκοντα

  • Επικοινωνία και αναζήτηση αναγκών των πελατών.

  • Προετοιμασία σχεδίου και παρουσίαση προσφοράς σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχέρεια επικοινωνίας και όρεξη για ανέληξη.

  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων.

  • Προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων

  • Ικανότητα συμμετοχής στην ομάδα πωλήσεων της εταιρείας

  • Θέληση για διαρκή εξέλιξη

  • Εμπειρία στην ανάπτυξη πελατολογίου

Απολαβές – Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών

  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανέλιξης

  • Συνεχής εκπαίδευση

  • Επιπρόσθετα κίνητρα bonus

  • Ανάλογα με προσόντα και υπηρεσία στον κλάδο.

Επικοινωνία στο 22442444 η στείλτε βιογραφικό σημείωμα στο giacovou@kitchenline.com.cy