Find a Job

Βοηθός Διευθυντή / Εξυπηρέτηση Πελατών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DT25831
Type: Full time

Tzaki Cy | Τζάκια Κύπρος

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο ηλεκτρονικό εμπόριο, την παροχή υπηρεσιών, εισαγωγή, εξαγωγή, πώληση και εγκατάσταση τζακιών με έδρα τη Λάρνακα, αναζητά για πλήρη απασχόληση βοηθό διευθυντή και εξυπηρέτησης πελατών.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και εξυπηρέτηση πελατών στην έκθεση.
  • Γνώση των προϊόντων και των υπηρεσιών της επιχείρησης.
  • Παρακολούθηση και διαχείριση της ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Προετοιμασία προσφορών.
  • Έκδοση τιμολογίων αλλά και λοιπών παραστατικών.
  • Παρακολούθηση στοκ εμπορευμάτων.
  • Προγραμματισμός και διαχείριση της ατζέντας των συναντήσεων του διευθυντή.
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες για συμφωνία των υπολοίπων και προγραμματισμό των εισπράξεων – πληρωμών.
  • Παρακολούθηση καρτελών πελατών – προμηθευτών και υπολογισμός ΦΠΑ.

Προσόντα:

  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας – επιπρόσθετη ξένη γλώσσα, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Απόφοιτος Μέσης ή Ανώτερης Εκπαίδευσης.
  • Γνώση H/Y και χειρισμός Microsoft Excel και Word.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευσυνειδησία.
  • Υπεύθυνο άτομο, με ικανότητα προσαρμογής και εκμάθησης.

5ήμερη Εργασία, Ωράριο: 8:30 – 13:30 και 15:00 – 18:00.

Απολαβές:

  • Πρώτοι 6 μήνες: 1010 € μεικτός μηνιαίος μισθός (900 € καθαρά) και έπειτα 1123 € μεικτός μηνιαίος μισθός (1000 € καθαρά).
  • Δίδεται και 13ος μισθός.